KaTan kilpailukalenteri 2020-2021

Ajankohta Kilpailu Paikka Osallistujat
4-5.9.2020 A-aloituskilpailu
Kaarelan jäähalli

Oulunkylän jäähalli

Debytantit: Eevi, Tiffany

SM-: Anna, Vivi

18-20.9.202 Oulu skate 2020 IC-kilpailu Energia Areena SM-noviisit: Anna, Vivi
25-27.9.2020 Tikkurila Trophy 2020 Tikkurilan TRIO areena

Tintit: Alisa, Anna-Sophia, Sonja

Minit: Julia, Kira, Lilja, Mia

Peppi, Tekla, Zanfina

B-silmut: Eevi, Minea, Nea

3-4.10.2020 Aktia Trophy 2020 Myyrmäen jäähalli
Minit: Zanfina, Peppi, Lilja, Tekla, Kira, Julia

B-silmut: Matilda F, Nea, Minea, Milja, Eevi S, Emma

A-silmut: Matilda M, Polina

Noviisit: Maria

SM-noviisit: Anna, Vivi

Juniorit: Aada, Emilia, Ria, Ellen, Elsa

16.10.2020 KaTa 35-v kutsukilpailu tähtisarjoille Kauniaisten jäähalli
Tintit:Olivia, Anna, Lumi, Sonja, Alisa,Helmi, Anna-Sophia

Minit: Mia, Kira, Julia, Tekla, Lilja, Peppi, Zanfina

B-silmut: Emma, Minea, Milja, Matilda F, Eevi S, Nea

Taitajat: Ava, Inkeri, Sara, Vilina, Iiris, Ronja, Maria, Peppi Janni, Saaga

Taitajat pojat: Nikanor

18.10.2020 A-silmujen 1. SB-pistekilpailu ETK A-silmut: Matilda M, Polina
24-25.10.2020 SM-noviisien ja debytanttien 1. lohkokilpailu Kotkan jäähalli
Debytantit: Eevi, Tiffany, Aini

SM-noviisit: Vivi, Anna

31.10-1.11.2020 Senioreiden, junioreiden ja noviisien 1. lohkokilpailu Haminan jäähalli
Noviisit: Maria, Maybel

Juniorit: Ellen, Ella, Emilia, Aada, Ria

1.11.2020 Minien 1. valintakilpailu Kauniaisten jäähalli Minit: Lilja, Zanfina, Mia, Julia, Tekla, Kira, Peppi WD
13-15.11.2020 PromoCup 2020 Salon jäähalli
Minit: Peppi, Lilja

Silmu C: Nikanor WD

Debytantit: Eevi

SM-noviisit: Vivi, Anna

Juniorit: Ella

14.11.2020 B-silmujen 1. valintakilpailu HTA B-silmut: Emma, Eevi,Matilda, Minea, Nea
14-15.11.2020 ISU-sarjojen kutsukilpailu Tuusulassa Tuusulan jäähalli
A-silmut: Polina, Matilda

Debytantit: Tiffany

Noviisit: Maybel, Maria

Juniorit: Ria, Aada

21-22.11.2020 Vihdin taitoluistelijoiden kutsukilpailu Kisakallio
Minit: Zanfina, Tekla

B-silmut 2010 ja nuor.: Emma, Eevi

Aluesilmut: Aava, Saaga

Taitajat ei Axel 2008 ja vanhem: Ronja, Maria, Vilina, Sara

Taitajat Axel: Peppi, Ava, Janni, Inkeri

A-silmut: Matilda

Juniorit: Ella, Ria

28-29.11.2020 SM-noviisien ja debytanttien 2. lohkokilpailu Mikkeli, Ikioma areena
Debytantit: Eevi, Tiffany

SM-noviisit: Anna, Vivi

4-6.12.2020 Santa Claus 2020 Tesoman jäähalli Noviisit: Silja, Maria, Maybel
9.12.2020
Helsingin taitoluisteluakatemian

tähtisarjojen kutsukilpailu

Myllypuron jäähalli
Minit:

B-silmut:

Taitajat, ei Axel:

Taitajat, Axel:

6.1.2021 KaTa 35v juhlakilpailu Kauniaisten jäähalli
B-silmut:

A-silmut:

Debytantit:

Noviisit:

Taitajat ei Axel:

Taitajat Axel:

9-10.1.2021 Senioreiden, junioreiden ja noviisien 2. lohkokilpailu Savonlinna, Talvisalon jäähalli Noviisit:

Juniorit:

22.1.2021 B-silmujen 2. valintakilpailu TTK B-silmut:
22.1.2021 A-silmujen 2. SB-pistekilpailu
TTK A-silmut:
19-20.2.2021 A-silmujen aluemestaruuskilpailu EsJt, ETK A-silmut: